Met de benoeming van Jerry den Heijer tot Operationeel Directeur krijgt de directie van De Groot & Visser een nieuwe samenstelling. Samen met CEO Peter Thijssen en Commercieel Technisch Directeur Koen Kitslaar vormt Jerry voortaan het directieteam van De Groot & Visser.
Jerry den Heijer benoemd tot Operationeel Directeur
Jerry den Heijer is inmiddels een bekend gezicht binnen De Groot & Visser. Als projectmanager heeft hij deels het projectmanagement voor One Milky Way verzorgd en momenteel rondt hij het project ABN AMRO af. Daarnaast beschikt hij over jarenlange ervaring binnen de bouwsector.
Met zijn ervaring, kennis van de dagelijkse projectpraktijk en inmiddels goede bekendheid met De Groot & Visser zet Jerry nu de stap naar de functie van Operationeel Directeur.
Peter Thijssen, CEO De Groot & Visser: “Met Jerry halen we niet alleen veel ervaring aan tafel, maar ook iemand die onze organisatie, collega’s en projecten inmiddels goed kent. Samen met Koen kijk ik ernaar uit om met Jerry als directieteam verder te bouwen aan De Groot & Visser.”
Nieuwe samenstelling directie
De benoeming van Jerry volgt op de keuze van Bert Schlösser om zijn functie als Operationeel Directeur te verruilen voor die van Senior Projectmanager.
Bert gaf aan graag weer dichter bij de projecten, klanten en dagelijkse praktijk te willen werken. Met zijn stap naar Senior Projectmanager blijft zijn kennis en ervaring behouden voor De Groot & Visser en kan hij deze opnieuw rechtstreeks inzetten binnen onze projecten.
De directie van De Groot & Visser bestaat daarmee uit:
Peter Thijssen – CEO
Koen Kitslaar – Commercieel Technisch Directeur
Jerry den Heijer – Operationeel Directeur
Met deze nieuwe samenstelling brengt het directieteam verschillende achtergronden, kennis en ervaring samen. Vanuit commercie, techniek, projecten en organisatieontwikkeling werken Peter, Koen en Jerry gezamenlijk aan één doel: De Groot & Visser verder ontwikkelen als sterke en toekomstbestendige gevelpartner.
Samen verder bouwen
De Groot & Visser is volop in ontwikkeling. Dat vraagt om een directieteam dat dicht bij de organisatie en de dagelijkse praktijk staat, maar tegelijkertijd vooruitkijkt naar de uitdagingen en kansen van morgen.
Met Peter, Koen en Jerry staat er een directie die samen met alle collega’s verder wil bouwen aan sterke teams, duurzame relaties met klanten en partners en natuurlijk aan de gevelprojecten waar De Groot & Visser voor staat.
We wensen Jerry veel succes en plezier in zijn nieuwe rol en kijken uit naar deze volgende stap.


