Samen sterk voor Oekraïne

De inzamelingsactie voor de Oekraïense vluchtelingen in Kiszewo en Oborniki die we samen met Walko – het bedrijf in Polen wat al sinds jaar en dag kozijnen voor ons produceert – op touw hebben gezet, resulteerde al in een flinke zending hulppakketten gedoneerd door medewerkers en relaties.

Daarnaast hebben we met donaties van onze medewerkers een prachtig bedrag kunnen verzamelen waarmee voornamelijk voedsel voor hen gekocht zal worden.

Gisteren is de symbolische cheque aan Justyna van Walko overhandigd.

Prachtig dat we dit voor en met elkaar kunnen doen!

Deel dit artikel

Bouwen op een postzegel: onze elementgevel maakt dat mogelijk!

In hartje Utrecht verrijst SPARK: twee woontorens, een kantoorgebouw, een stadspark met horeca en een haventje aan de Leidse Rijn. Een prachtige afsluiting van de transformatie van het Smakkelaarsveld!

Onze elementgevels – compleet met kozijnen en vliesgevels – worden prefab geproduceerd en op locatie geplaatst. Dit beperkt overlast, bespaart tijd en ruimte, en maakt bouwen op deze uitdagende plek mogelijk.

Nieuw Kantoorgebouw Linden: Flexibiliteit en Gezondheid Centraal

Voor Linden in Amsterdam verzorgen wij de engineering, productie en montage van kozijnen en vliesgevels, die in complete elementen aan het gebouw worden bevestigd. Deze methode verhoogt de kwaliteit en snelheid van de bouw en beperkt transport en CO₂-uitstoot door efficiënter werken zonder steigers.

De Groot en Visser
De Groot en Visser