Renovatie voor “huiskamer” van Gorinchemse Lingewijk

In de Gorinchemse wijk de Lingewijk wordt Dienstencentrum De Bogerd ,“de huiskamer van de Lingewijk”, gerenoveerd. Nadat al een nieuw dak en een nieuwe vloer is geplaatst, is het nu de beurt aan de kozijnen.

In opdracht van Hagemans Vastgoedonderhoud, 1 van de 2 vaste RGS partners van eigenaar Poort6, zullen we 17 nieuwe Kawneer kozijnen plaatsen. Voor de luchtcirculatie zullen er in de kozijnen koordbediende Ducoline roosters geplaatst worden en in de deuren Gavo deurroosters.

Na de renovatie is Gemeenschapshuis De Bogerd weer klaar voor de toekomst en kan zij jong en oud weer jarenlang ontvangen voor een gezellig bakkie koffie, een biljartje of een potje jeu de boules.

Deel dit artikel

Nieuwe opdracht voor Grow in Utrecht

De Groot & Visser verzorgt in opdracht van Van Wijnen Utrecht de levering en montage van kozijnen en vliesgevels voor bouwdeel F van Grow in de Merwedekanaalzone.

De Groot en Visser
De Groot en Visser